Zjeżdżalnia dinozaur – Zestaw przygoda

Fascynacja dinozaurami pojawia się u bardzo wielu dzieci — i trudno się temu dziwić. Te majestatyczne, wymarłe zwierzęta są niepodobne do niczego, co znamy dzisiaj, przez co wzbudzają ogromne zainteresowanie najmłodszych i sprawiają, że niejeden maluch marzy o tym, by spotkać je na żywo. Dmuchaniec, którego przygotowaliśmy, pozwoli spełnić to marzenie! Wśród dostępnych propozycji można bowiem znaleźć zjeżdżalnię w formie gigantycznego dinozaura, zaprojektowaną specjalnie na nasze zamówienie. Świetnie nadaje się ona na różnego rodzaju okazje, od imprez organizowanych przez szkoły dla dzieci i ich rodziców po integracyjne eventy firmowe dla pracowników z rodzinami.

Wynajem zjeżdżalni w kształcie dinozaura — największego dmuchańca tego typu w Polsce

Ogromna zjeżdżalnia w kształcie dinozaura, której wynajem proponujemy, natychmiast zachwyci każdego małego miłośnika tych wspaniałych zwierząt i zapewni mu mnóstwo frajdy. Dmuchaniec dysponuje dwoma ślizgami znajdującymi się w paszczy oraz w ogonie; całość stanowi zaś część zestawu “Przygoda”, którą można oczywiście zamówić bez pozostałych elementów tworzących ten komplet. Zjeżdżalnia w kształcie dinozaura to jedyna, a zarazem największa (ważąca 600 kg) taka atrakcja w Polsce, a co więcej, doskonale nadaje się ona dla osób od lat 4, bez górnej granicy wieku. Wierzymy, że z dinozaurów wcale nie trzeba wyrastać — zachęcamy więc do kontaktu z nami!

Zjeżdżalnia Dinozaur

Zjeżdżalnia gigant w kształcie dinozaura z dwoma ślizgami znajdującymi
się w paszczy oraz jego ogonie. To prawdziwy hit, jedyna i największa, bo ważąca 600 kg taka atrakcja w Polsce. Działająca na wyobraźnię atrakcja dla młodszych i starszych dzieci.

Dane techniczne:
  • długość 11 m
  • szerokość 9 m
  • wysokość 7 m
  • moc dmuchawy 3x 2000W 230V
  • czas montażu 60 min
  • odpowiednie dla 4-99 lat

Zjeżdżalnia Statek Piracki

Duża zjeżdżalnia dla młodszych uczestników eventu z dodatkową powierzchnią do skakania i ciekawymi motywami wewnątrz urządzenia.

Skakaniec Dżungla

Dmuchaniec i basen z piłkami dla najmłodszych z ciekawymi przeszkodami wewnątrz atrakcji. Bawi, ciekawi i rozwija manualnie najmniejszych, jednocześnie będąc w 100% bezpiecznym, dzięki przejrzystej siatce wokół całego urządzenia.

Zapytaj o produktSPRAWDŹ POZOSTAŁE PRODUKTY