ELIMINATOR MELTDOWN

Eliminator dmuchany meltdown

to urządzenie do eliminacji przysypiających i tych z mniej skoncentrowanych. Zadaniem uczestników jest unikać ogromnych ramion i przetrwać na arenie jak najdłużej. Z biegiem czasu tempo staje się szaleńcze, a ruchy ramion zaskakujące, zatem ostatni niestrącony może z dumą sięgnąć po tytuł prawdziwego twardziela… albo zwinnej małpy.

Nie śpij, bo odpadniesz z gry! Eliminator dmuchany to urządzenie, przy którym z całą pewnością nie sposób się nudzić! Na pierwszy rzut oka to jeszcze jedna ruchoma dmuchana zabawka, ale spróbuj się z nią zmierzyć, a bardzo szybko przestanie Ci być do śmiechu. Na początku ramiona kręcą się leniwie, dając Ci czas na przygotowanie się do skoku lub padu, ale poczekaj… za kilka chwil nie będziesz miał czasu na zastanawianie się, jaką strategię wybrać. Jeżeli wytrzymasz, zostaniesz mistrzem. Jeżeli dasz się zaskoczyć — no cóż… zostaniesz wyeliminowany.

Sprawdź swój refleks i zwinność, a przy tym baw się, jak nigdy dotąd z dmuchanym eliminatorem Meltdown

Mówisz, że jesteś szybki i wysportowany? Zaraz to zweryfikujemy! Nie oszukasz dmuchanego eliminatora — ruchy jego ramion bardzo szybko dowiodą tego, czy zasługujesz na miano mistrza zwinności. Bez obaw — nawet jeśli upadniesz, czeka Cię miękkie lądowanie, bo cała konstrukcja urządzenia została osadzona na dmuchanym materacu. Pamiętaj jednak, że bez dobrego refleksu szybko odpadniesz z gry. Skąd to wiemy? Bo sami testujemy urządzenia, które oferujemy naszym Klientom na wynajem!

Wynajmij eliminator dmuchany na swoją imprezę, a my przywieziemy go we wskazane miejsce

Jeżeli czujesz, że nasz dmuchaniec jest tym, czego jeszcze brakuje Ci do zorganizowania imprezy roku, to śmiało — nie wahaj się z nami skontaktować. Zamów sprzęt, a my przywieziemy go do Ciebie, rozstawimy i damy instrukcję obsługi. Gwarantujemy, że Twoim gości będą zachwyceni, a kolejka do eliminatora skróci się, dopiero kiedy uczestnicy nie będą mieli już siły na efektowne uniki i pady. Masz pytania? Jesteśmy do Twojej dyspozycji!

Dane techniczne:
  • długość 8 m
  • szerokość 8 m
  • wysokość 2 m
  • moc urządzenia i dmuchawy 1100W 230V + 2400W 230V
  • czas montażu 30 min
  • odpowiednie dla 7-99 lat

Wynajem całodniowy już od 1250 zł brutto!

Zapytaj o produktSPRAWDŹ POZOSTAŁE PRODUKTY