O nas

dmuchancegames o nas

WITAM W ŚWIECIE DMUCHAŃCÓW!

Nazywam się Artur Maciak i od 2015 r. zawodowo zajmuję się obsługą eventów, imprez plenerowych, pikników, imprez integracyjnych dla firm, festynów oraz przyjęć okolicznościowych. Jestem właścicielem marek Fight Ball oraz Dmuchańce Games.

poznajmy się lepiej

Wszystko zaczęło się od Bubble Soccer – początkowo mało popularnej rozrywki, która w krótkim czasie zyskała uznanie wśród moich Klientów. W 2017 rozszerzyłem wachlarz atrakcji m.in. o Archery Tag i zdecydowałem się na podjęcie współpracy z producentem urządzeń dmuchanych. Była to podwalina do stworzenia marki Dmuchańce Games i zakończenia mojej pracy na etacie, a co za tym idzie – skierowania 100% energii w stronę swojego pomysłu.

Tym, co najbardziej mnie motywuje, jest praca z ludźmi. Uwielbiam pracować z kadrami i efekty tej pracy każdorazowo wywołują uśmiech na mojej twarzy, a świetna zabawa przy obsłudze uczestników i animacja naszych eventów to już przysłowiowa wisienka na torcie.

Prywatnie uwielbiam relaksować się przy dobrej książce oraz aktywnie spędzać czas na treningach crossfit i przejażdżkach na motocrossie. Staram się jak najczęściej podróżować w miejsca, których wcześniej nie odwiedziłem, poznawać nowe kultury i uczyć się języków obcych.

Uwielbiam dzielić się swoją energią i kreatywnością, dlatego przygotowałem dla Ciebie specjalny PDF, w którym znajdziesz 3 pomysły na dobrą integrację! Poniżej znajdziesz specjalny formularz do zapisu oraz odebrania prezentu.

Zapraszam do współpracy!
Artur Maciak

.
masz pytania?

KONTAKT