Dlaczego my?

dmuchancegames o nas
DMUCHANCEGAMES.PL

DLACZEGO MY?

Sprzedajemy tylko sprzęt z którego sami korzystamy

Oferujemy klientom sprawdzony sprzęt, którym obsłużyliśmy tysiące uczestników na naszych eventach. Nasz sprzęt jest dostępny dla klientów i chętnie pokażemy go w Twojej lokalizacji, odpowiadając na wszelkie pytania.

PersonalizacjA

Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie. Dajemy możliwość zmiany kolorów, umieszczenia loga oraz modyfikacji urządzenia. Produkujemy na zamówienie, również urządzenia według projektu klienta.

Doradztwo na każdym etapie obsługi klienta

Naszym klientom proponujemy darmowe szkolenie w naszej lokalizacji w zakresie obsługi sprzętu, jak również świadczymy doradztwo branżowe i dzielimy się wiedzą zdobytą podczas obsługi eventów. Planującym rozpoczęcie działalności lub jej rozwój pomagamy w pozyskaniu środków. Innymi słowy przekazujemy know-how i lata naszych doświadczeń.

Niezbędne akcesoria

Do każdej atrakcji dołączamy bezpłatnie dmuchawy o odpowiedniej mocy, torby do transportu oraz zestaw naprawczy.

Gwarancja

Wszystkie nasze urządzenia posiadają roczną gwarancję zapewniającą trwałość ich konstrukcji.

Bezpieczeństwo

Nasz sprzęt produkowany jest zgodnie z wszelkimi normami co potwierdzają certyfikaty zgodności. Dodatkowo do każdego urządzenia dostarczamy dokumentację techniczno-rozruchową, oraz rzeczenie techniczne (atest) wydane przez uprawnionego rzeczoznawcę. Każda atrakcja posiada regulamin użytkowania w języku polskim, trwale umieszczony na urządzeniu w miejscu widocznym dla użytkownika.
napisz do nas!

Formularz kontaktowy